Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
augstums
614
garums
1020
platums
1447
svars
28
31
37
39
42
47
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3601
3408

Baseina piederumi

Baseina piederumi un aksesuāri ir dažādi priekšmeti un ierīces, kas paredzētas, lai uzlabotu baseina izmantošanas pieredzi, uzturēšanu un drošību. 

Šie piederumi var ietvert gan praktiskas lietas, piemēram, tīrīšanas instrumentus un baseina drošības aprīkojumu, gan arī izklaides un komforta priekšmetus, piemēram, baseina spēļu rotaļlietas un ērtas sēdekļus. 

Populāri baseina piederumi un aksesuāri:

  • Baseina tīrīšanas ierīces: To ietvaros ir putekļu sūcēji, filtri, sieti un citas ierīces, kas palīdz uzturēt baseinu tīru no netīrumiem, kā arī novērš ūdens veidošanos.
  • Baseina pārvalki: Baseina pārvalki ir populāri aksesuāri, kas nodrošina baseina aizsardzību un palīdz novērst netīrumu iekļūšanu ūdenī. Tie ir pieejami dažādos izmēros un materiālos, ieskaitot vinila, polietilēnu un peldsegas.
  • Baseina siltuma sūkņi un apsildes ierīces: Šie iekārtas palīdz uzturēt baseina ūdens temperatūru komfortabli pat vēsākos laika apstākļos. Tie var būt siltuma sūkņi, saules kolektori vai gāzes apkures sistēmas.
  • Baseina skatu platformas un slidkalniņi: Daži baseini var iekļaut skatu platformas, slidkalniņus un citus izklaides elementus, kas padara baseinu vēl jautrāku un izklaidējošāku.