Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
augstums
616
621
garums
991
platums
1436
svars
50
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3599
3433

Tējkannas

Kuru elektrisko tējkannu izvēlēties?

Izvēloties tējkannu, jāņem vērā vairāki elementi. Jums jānosaka vēlamā jauda, materiāls un dizains, t.i., estētiskie jautājumi, sildītāja tips, elektriskā kabeļa garums, kā arī detaļas un papildu funkcijas, piemēram, filtri, indikatori, aizsargi.

Tējkannas jauda

Jaudai ir nozīme, ja mēs vēlamies, lai mēs varētu ātri uzvārīt ūdeni. Tirgū pieejamo elektrisko tējkannu jauda parasti ir vismaz 700W, bet ir arī tādas, kuru jauda ir 3000W. Lielākajai daļai lietotāju būs piemērota ierīce ar jaudu 2000-24000W. Šīs jaudas elektriskās tējkannas vārīs ūdeni krietni zem 3 minūtēm. Protams, jaudīgākas elektriskās tējkannas to izdarīs ātrāk, taču prasība ir ļoti labas kvalitātes uzstādīšana mājās, un bieži vien jums jāatceras vienlaikus neieslēgt citas ierīces ar lielu enerģijas patēriņu. 

Kādas ir elektriskās tējkannas priekšrocības salīdzinājumā ar gāzes tējkannu? 

Pirmkārt, lietošanas ērtums - verdošs ūdens elektriskaja tējkannā uzsildas vairākas reizes ātrāk nekā tradicionālajā. Elektriskā tējkanna parasti ir arī klusāka par gāzes tējkannu. Elektriskie modeļi ir arī drošāki - tie ne tikai signalizē, ka ūdens vārās, bet arī automātiski izslēdzas, bet gāzes tējkannu nenoņemot no plīts, ūdens turpinās vārīties, līdz tas pilnībā iztvaiko, un tad tējkanna, kas novietota uz uguns sabojāsies un var radīt papildu zaudējumus.

Papildus funkcijas jūsu ērtībai un drošībai

Ir daži tējkannas elementi, kas tajā var būt vai nebūt, jo tie nav obligati nepieciešami. Tomēr tie palielina lietošanas komfortu un tāpēc ir vērts pārbaudīt, vai elektriskā tējkanna ir aprīkota ar tiem. Piemēram ūdens līmeņa indikators - ir daudz ērtāk, ja nav jāskatās iekšā, lai redzētu, cik daudz ūdens ir palicis. Protams, šāds indikators nav nepieciešams caurspīdīgās stikla tējkannās, tomēr vienmēr būs noderīgi, ja uz indikatora vai paša korpusa ir uzzīmēta skala, kas ļauj mums izmērīt pareizo ūdens daudzumu. Var būt noderīgi arī apgaismots indikators, kā arī apgaismots slēdzis, kas mūs informē, ja tējkanna darbojas.