Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3418

Paklāji

Kādās telpās visbiežāk tiek izmantoti paklāji

Paklāji var tikt izmantoti jebkurā telpā gan mājās, gan komerctelpās. Visbiežāk cilvēkiem patīk paklāju kā grīdas segumu izmantot: guļamistabā, dzīvojamā istabā, ēdamistabā, birojos un citās komerctelpās, bērnudārzā, bērnu istabās un viesnīcās.

Paklāji ir ļoti daudzpusīgi un tos var izmantot gandrīz visās telpās, bet jāatceras, ka paklājiem ir nepieciešama īpaša kopšana, lai tie pārlieku daudz neuzkrātu netīrumus un putekļus, kas var kaitēt veselībai. 

Kādēļ cilvēki izvēlas izmantot paklājus

Tas sniedz komfortu un siltumu: Paklāji piešķir telpai mājīguma un siltuma sajūtu. Tie nodrošina ērtu un mīkstu virsmu zem kājām. Īpaši izplatīti tas ir viesistabās un guļamistabās – vietās, kur cilvēki bieži staigā basām kājām.

Laba alternatīva trokšņa samazināšanai: Paklāji palīdz absorbēt skaņu – parasti izmanto mājokļos kur ir mazi bērni, lai nedaudz mazinātu skriešanas un rotaļu skaņas. 

Drošums: Tie nodrošina neslīdošu grīdas virsmu. Svarīgi tas ir mājokļos kur ir mazi bērni un vecāka gadagājuma cilvēki, jo tie var būt nestabili un vieglāk paslīdēt. 

Dažādas budžeta iespējas: Tāpat kā citi grīdas segumi, arī paklāji ir pieejami dažādās cenu kategorijās, tomēr paklājus būs vieglāk iegādāties par zemākām cenām, nekā cietkoksnes, akmens, flīžu vai citus cietos grīdas segumus.