Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3530
3476
3479
3440
3447

Portatīvo datoru somas

Portatīvo datoru soma ir speciāli izstrādāta soma vai mugursoma, kas paredzēta, lai droši un ērti pārnēsātu portatīvo datoru un tā piederumus. 

Tās ir veidotas, lai nodrošinātu portatīvā datora aizsardzību pret triecieniem, skrāpējumiem un citiem bojājumiem, kā arī lai nodrošinātu ērtu un ērtu pārvietošanos, saglabājot visus nepieciešamos piederumus un dokumentus.

Galvenās portatīvo datoru īpašības:

  • Polsterējums un aizsardzība: Portatīvo datoru somas parasti ir aprīkotas ar polsterējumu un aizsardzības slāņiem, kas nodrošina datora aizsardzību pret triecieniem un negadījumiem, kas var rasties pārvietošanas laikā.
  • Piederumu nodalījumi: Somas iekšpusē bieži ir vairāki nodalījumi un kabatas, kas paredzēti portatīvā datora un tā piederumu saglabāšanai. Piemēram, tur var būt nodalījumi datoram, aksesuāriem, dokumentiem un personīgajiem priekšmetiem.
  • Regulējams plecu jostas: Dažas portatīvo datoru somas ir aprīkotas ar regulējamām plecu jostām, kas ļauj pielāgot soma izmēru un garumu, lai nodrošinātu komfortablus un ergonomiskus nēsāšanas apstākļus.