Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3408

Bērnu baseini

Bērnu baseini ir mazāki, sekli baseini, kas ir īpaši izstrādāti, lai nodrošinātu drošu un izklaidējošu ūdens aktivitāšu vidi bērniem. 

Šie baseini var būt uzstādīti gan iekštelpās, gan āra teritorijās un tie var būt pastāvīgi vai pārnēsājami. Bērnu baseini ir piemēroti dažāda vecuma bērniem, sākot no zīdaiņiem līdz maziem bērniem.

Bērnu baseini ir lielisks veids, kā nodrošināt bērniem jautras un drošas ūdens aktivitātes, veicinot viņu attīstību un piedāvājot iespēju izbaudīt karstās vasaras dienas.

Bērnu baseina veidi:

  • Piepūšamie baseini: Šie baseini ir izgatavoti no izturīga plastmasas materiāla un ir viegli uzpūšami, izmantojot rokas pumpi vai elektrisko pumpi. Tos var viegli uzstādīt un nolikt, kad tie netiek izmantoti.
  • Cietā karkasa baseini: Šiem baseiniem ir cieta konstrukcija, kas var būt izgatavota no plastmasas vai metāla rāmja ar plastmasas apvalku. Tie parasti ir izturīgāki un stabilāki nekā piepūšamie baseini.
  • Slidkalniņi un rotaļlaukuma baseini: Šie baseini ir aprīkoti ar papildu elementiem, piemēram, slidkalniņiem, strūklakām, un citiem ūdens rotaļlaukuma elementiem, kas padara ūdens spēlēšanos vēl aizraujošāku bērniem.