Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3478
3449

Auto video reģistratori

Auto video reģistratori, saukti arī par "dash cam" (no angļu valodas "dashboard camera"), ir videokameras, kas tiek uzstādītas transportlīdzekļos, lai ierakstītu brauciena laikā notiekošo. 

Šīs ierīces kļūst arvien populārākas, pateicoties to spējai sniegt pierādījumus ceļu satiksmes negadījumos un citos incidentos.

Galvenās auto video reģistratoru funkcijas un priekšrocības:

  • Videoieraksts: Auto video reģistratori nepārtraukti ieraksta video, kamēr transportlīdzeklis ir ieslēgts. Ieraksti tiek glabāti atmiņas kartēs un bieži vien notiek cilpa ierakstīšana, kas nozīmē, ka, kad atmiņa ir pilna, vecākie ieraksti tiek pārrakstīti.
  • Negadījumu pierādījumi: Video reģistratori var nodrošināt objektīvus pierādījumus ceļu satiksmes negadījumos, palīdzot noteikt atbildību un atrisināt strīdus ar apdrošinātājiem vai citām pusēm.
  • Aizsardzība pret krāpšanu: Tie var palīdzēt novērst krāpnieciskas prasības pret autovadītājiem, kurās tiek apgalvots par negadījumu, kas patiesībā nav noticis.
  • Drošība: Daži video reģistratori ir aprīkoti ar kustības detektoriem un var sākt ierakstīšanu, ja tiek konstatēta kustība ap transportlīdzekli, kad tas ir novietots stāvvietā. Tas var palīdzēt novērst vai izmeklēt vandālismu vai zādzību.