Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3484
3496
3438
3491
3453
3449
3447

USB centrmezgli

USB centrmezgli, zināmi arī kā USB hubi. Šīs ir ierīces, kas paplašina vienu USB portu uz vairākām USB pieslēgvietām, ļaujot vienlaikus pievienot vairākus USB ierīces vienam datoram vai citai saimniekierīcei. 

Šīs ierīces ir īpaši noderīgas, ja datoram ir ierobežots skaits USB portu vai ja ir nepieciešams pievienot daudz dažādu USB ierīču vienlaicīgi.

Galvenās USB centrmezgla īpašības un pielietoujums:

  • Portu Skaits:

USB hubi ir pieejami ar dažādu skaitu portiem, bieži vien no četriem līdz pat divpadsmit vai vairāk. Tas ļauj vienlaikus pievienot vairākus USB ierīces, piemēram, tastatūru, peli, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus, printerus un citas ierīces.

  • Enerģijas Padeve:

USB hubi var būt pašbarojoši (bus-powered) vai ārēji baroti (self-powered). Pašbarojošie hubi izmanto enerģiju no datora USB porta, kamēr ārēji baroti hubi izmanto savu barošanas avotu, kas nodrošina lielāku jaudu un ļauj pieslēgt ierīces, kas prasa vairāk enerģijas.

  • Ātrums un Veiktspēja:

Hubi atbalsta dažādus USB standartus, piemēram, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 un USB 3.2. Jo jaunāks standarts, jo lielāku datu pārraides ātrumu tas nodrošina. USB 3.0, piemēram, piedāvā līdz pat 5 Gbps datu pārraides ātrumu, salīdzinot ar USB 2.0, kas nodrošina līdz 480 Mbps.

  • Kompaktums un Dizains:

USB hubi ir izstrādāti, lai būtu kompakti un pārnēsājami, padarot tos ērti lietojamus gan mājās, gan birojā, gan ceļojumos. Daudziem ir ergonomisks dizains, kas ļauj ērti piekļūt visiem portiem.

  • Papildu Funkcijas:

Daži USB hubi piedāvā papildu funkcijas, piemēram, ātrās uzlādes portus, kas var uzlādēt mobilos tālruņus un planšetdatorus ātrāk nekā parastie USB porti. Citi var piedāvāt iebūvētus karšu lasītājus vai Ethernet portus, paplašinot to lietošanas iespējas.