Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3480
3520
3538
3450

Viedpulksteņi

Viedpulksteņi ir valkājamas elektroniskas ierīces, kas apvieno tradicionālā pulksteņa funkcijas ar modernām tehnoloģijām un piedāvā plašu klāstu dažādu funkciju un iespēju. 

Tie ir izstrādāti, lai sinhronizētos ar viedtālruņiem un nodrošinātu piekļuvi dažādiem paziņojumiem, lietotnēm un sensoriem, padarot tos par noderīgu rīku gan ikdienas dzīvē, gan sportā un veselības uzraudzībā.

Galvenās viedpulksteņu iespējas:

  • Paziņojumi un Zvani:

Viedpulksteņi var parādīt paziņojumus no viedtālruņa, piemēram, īsziņas, e-pastus, sociālo mediju atjauninājumus un zvanus. Dažiem modeļiem ir iebūvēts mikrofons un skaļrunis, kas ļauj veikt un saņemt zvanus tieši no pulksteņa.

  • Fitness un Veselība:

Viedpulksteņi ir aprīkoti ar dažādiem sensoriem, piemēram, sirdsdarbības monitoriem, akselerometriem, giroskopiem un GPS uztvērējiem. Tie var izsekot fizisko aktivitāti, piemēram, soļu skaitu, nobraukto attālumu, sadedzinātās kalorijas, miega kvalitāti un daudz ko citu.

  • Lietotnes un Paplašināmība:

Lielākā daļa viedpulksteņu atbalsta dažādas lietotnes, kas ļauj lietotājiem pielāgot un paplašināt pulksteņa funkcionalitāti. Populāras lietotnes ietver laika prognozes, kalendārus, mūzikas atskaņotājus un maksājumu platformas.

  • Saskarne un Vadība:

Viedpulksteņi piedāvā intuitīvas lietotāja saskarnes ar skārienjūtīgiem ekrāniem, pogām vai digitālajām kronām, kas nodrošina vieglu navigāciju un vadību. Dažiem modeļiem ir arī balss vadības funkcijas, piemēram, Siri, Google Assistant vai Amazon Alexa.

  • Savienojamība:

Viedpulksteņi sinhronizējas ar viedtālruņiem, izmantojot Bluetooth vai Wi-Fi, un daži modeļi atbalsta arī mobilo datu savienojumu (4G/LTE), kas ļauj tiem darboties neatkarīgi no viedtālruņa.

  • Dizains un Materiāli:

Viedpulksteņi ir pieejami dažādos dizainos un materiālos, piemēram, nerūsējošā tērauda, alumīnija, keramikas un plastmasas. To siksnas bieži vien ir maināmas, ļaujot lietotājiem pielāgot pulksteņa izskatu atbilstoši savām vēlmēm un stilam.