Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3408

Karkasa baseini

Attēls Produkta nosaukums Cena Daudzums
Taisnstūra dārza karkasa baseins 220 x 150cm 28270 Taisnstūra dārza karkasa baseins 220 x 150cm 28270
70.18€ 87.73€

Karkasa baseini ir baseini, kas tiek uzstādīti uz pagaidu vai pastāvīga pamata, neiegrimstot zemē. 

Tie ir izgatavoti no izturīgas, metāla karkasa konstrukcijas un elastīga, bet stipra baseina materiāla, kas parasti ir PVC vai cits plastmasas materiāls. Karkasa baseini piedāvā vairākas priekšrocības un ir piemēroti dažādām vajadzībām.

Dārza baseini ir praktiska un ekonomiska izvēle tiem, kas vēlas baudīt baseina priekšrocības bez lieliem ieguldījumiem un būvniecības darbiem.

Galvenās karkasa baseinu īpašības:

  • Konstrukcija: Tie sastāv no metāla caurulēm vai stieņiem, kas veido baseina karkasu, un izturīga auduma vai PVC materiāla, kas kalpo kā baseina siena un grīda.
  • Montāža un demontāža: Karkasa baseini ir salīdzinoši viegli un ātri uzstādāmi un demontējami, padarot tos piemērotus sezonālai lietošanai.
  • Izmērs un forma: Tie pieejami dažādos izmēros un formās, sākot no mazām, apaļām bērnu baseiniem līdz lieliem, taisnstūra ģimenes baseiniem.
  • Mobilitāte: Tā kā karkasa baseini ir viegli pārvietojami, tie ir ideāli piemēroti īrētiem īpašumiem vai vietām, kur nav iespējams uzstādīt pastāvīgu baseinu.
  • Izturība: Karkasa baseini ir izturīgāki par piepūšamajiem baseiniem, pateicoties to metāla karkasam un izturīgam baseina materiālam.
  • Cena: Parasti tie ir lētāki nekā pastāvīgie iebūvētie baseini, taču dārgāki par vienkāršiem piepūšamajiem baseiniem.