Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
augstums
581
582
garums
981
982
platums
1444
1447
svars
79
89
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3422
3607

Saulessargi

Dārza saulessargi ir āra nojumes veids, kas ir paredzēti, lai nodrošinātu ēnu un aizsardzību pret sauli dārzā, pagalmā vai uz terases. 

Tie ir populāri āra mēbeļu papildinājumi, kas padara āra atpūtu komfortablāku, īpaši karstās un saulainās dienās. Saulessargi ir pieejami dažādos izmēros, formās un materiālos, un tiem ir dažādas funkcijas. Izvēloties dārza saulessargu, ir svarīgi ņemt vērā vairākus faktorus, piemēram, tā izmēru, stabilitāti, regulēšanas iespējas un kopšanas prasības, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un ilgmūžību.

Populārākie saulessargi ko izmanto vasarā:

  • Klasiskie saulessargi: Šie saulessargi ir ar centrālo stabu un izvelkamu audumu, kas nodrošina ēnu. Tie ir vienkārši lietojami un bieži vien tiek novietoti caur atveri dārza galda vidū vai arī piestiprināti pie stabilas pamatnes.
  • Sānu saulessargi (offset vai cantilever umbrellas): Šiem saulessargiem ir stabs, kas ir novietots sāniski, ļaujot saulessarga audumam brīvi karāties virs ēnas zonas bez centrālā staba traucējuma. Tie nodrošina lielāku elastību attiecībā uz ēnas novietojumu un ir piemēroti lielākām atpūtas zonām.
  • Teleskopiskie saulessargi: Šie saulessargi ir aprīkoti ar teleskopisku stabu, kas ļauj regulēt augstumu un ēnas leņķi. Teleskopiskie saulessargi ir ērti, jo tos var pielāgot atbilstoši saules stāvoklim.
  • Pludmales saulessargi: Šie ir viegli, pārnēsājami saulessargi, kas ir paredzēti izmantošanai pludmalēs vai piknikos. Tie parasti ir viegli uzstādāmi un izjaucami.