Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
augstums
548
552
garums
963
971
platums
1317
1318
svars
104
128
140
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3423
3609

Velosipēdi, trīsriteņu rati

Velosipēdi, līdzsvara riteņi, trīsriteņu rati

Pirmais velosipēds bērnam vienmēr ir lieliska pieredze ne tikai mazulim, bet arī viņa vecākiem.
Riteņbraukšana uzlabo imūnsistēmu, jo tas prasa atrašanos ārpus telpām. Pareizi ģērbušies un labi aprīkoti, bērni bauda gan auksto, gan silto laiku tikpat ļoti kā mēs. 
Riteņbraukšana nozīmē arī to, ka viņi iegūst vairāk fizisko aktivitāšu, kas ir labi gan bērniem, kuri nav ļoti aktīvi, gan tiem, kuri vienkārši nevar nosēdēt uz vietas. Uzdāviniet viņiem velosipēdu, un jūs būsiet pārsteigti par viņu radošumu!

Divritenis vai trīsritenis?

Kā sagatavot dēlu vai meitu, lai pirmo reizi noķertu līdzsvaru uz riteņa? Divritenis ne vienmēr būs pareizais vairants ko piedāvāt mūsu bērniem, kā pirmo riteni. Mēs iesakām izvēlēties balansa velosipēdu! Drošs un ērts mazulim, tas būs lielisks sākums uz veloceļa! Aicinām iepazīties ar piedāvājumu mūsu mājas lapā velosipēdu un trīsriteņu ratu kategorijā. Tur Jūs atradīsiet pirmos divus riteņus savam mazajam. Balansa velosipēdi ir aprīkoti ar mīkstiem ādas sēdekļiem, kas būs ērti sēdēšanai un stūri ar pretslīdes gumiju, pateicoties kurai mazais velosipēdists varēs stabili tikt cauri saviem pirmajiem velosipēdu celiņiem. Otrs variants - trīsriteņu rati - tie ir strādā gan kā drošs un stabils velosipēds ar pedāļiem, gan kā rati, kurus var stumt vecāki, ja bērns ir noguris un pats vairs nevar turpināt ceļu.

Paaugstinātai drošībai iesakām iegādāties papildus ķiveri, kas paredzēta riteņbraukšanai.