Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3430
3422

Dārza mēbeles

Dārza mēbeles ir āra mēbeles, kas ir paredzētas izmantošanai dārzā, pagalmā, terasē vai citās āra telpās. 

Mēbeles dārzam ir izgatavotas, lai izturētu ārējās vides apstākļus, piemēram, sauli, lietu un vēju. Dārza mēbeles ir pieejamas dažādos stilos, izmēros un materiālos, un tās var ietvert dažādus priekšmetus. Izvēloties dārza mēbeles, ir svarīgi ņemt vērā to izturību pret laika apstākļiem, komfortu, stilu un uzturēšanas prasības.

Populārākās dārza mēbeles, ko izvēlas klienti: 

  • Dārza galdi un krēsli: Tie ir visizplatītākie dārza mēbeļu veidi, kas tiek izmantoti āra ēdināšanai, atpūtai vai darbam. Dārza galdi un krēsli var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla, plastmasas, u.c.
  • Āra dīvāni un atpūtas komplekti: Šīs mēbeles ir paredzētas ērtai atpūtai ārā. Tās bieži vien ietver polsterētus dīvānus, klubkrēslus un galdus, kas ir piemēroti socializēšanai un relaksācijai.
  • Āra nojumes un lapenes: Tās nodrošina aizsardzību pret sauli un lietu, radot ēnainu un patīkamu vietu atpūtai vai socializēšanai. Nojumes un lapenes var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, piemēram, metāla, koka vai auduma.
  • Dārza uzglabāšanas mēbeles: Šīs mēbeles ietver uzglabāšanas kastes, skapjus un plauktus, kas ir paredzēti dārza instrumentu, piederumu un citu priekšmetu glabāšanai.