Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3501
3480
3534
3450

Planšetdatori

Planšetdators ir plakanas un portatīvas elektroniskas ierīces, kas paredzētas darbam, izklaidei un interneta pārlūkošanai. 

Tie ir starpā ierīču klāsts starp portatīvajiem datoriem un mobilajiem tālruņiem, piedāvājot lielāku ekrāna izmēru un funkcionalitāti salīdzinājumā ar tālruņiem, bet ir vieglāki un kompaktāki nekā portatīvie datori. Planšetdatora galvenais elements ir tās skārienjutīgs ekrāns, kas atbalsta multi-taustiņa interaktīvu lietošanu, izmantojot pirkstu.

Galvenās planšetdatoru īpašības:

  • Portabilitāte: Planšetdatori ir viegli un plakanas ierīces, kas padara tos ērti lietojami ceļojumos, darbā, skolā vai mājās.
  • Skārienjutīgs ekrāns: Galvenās interakcijas metodes ar planšetdatoriem ir skārienjutīgais ekrāns, kas ļauj lietotājiem izmantot pirkstu vai stilašu, lai veiktu darbības, piemēram, pārlūkošanu, rakstīšanu vai spēlēšanu.
  • Operētājsistēma: Planšetdatori darbojas uz dažādām operētājsistēmām, tostarp Android, iOS vai Windows, kas nodrošina piekļuvi aplikācijām un funkcijām, piemēram, interneta pārlūkošanai, e-pastam, spēlēm un produktivitātes rīkiem.
  • Bezvadu savienojamība: Planšetdatori atbalsta dažādas bezvadu savienojamības tehnoloģijas, piemēram, Wi-Fi, Bluetooth un 4G/5G mobilo tīklu, kas nodrošina piekļuvi internetam un sadarbību ar citām ierīcēm.