Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
5
6
7
Ražotāji
3438
3491

Strāvas kabeļi

Strāvas kabeļi ir būtisks komponents, kas nodrošina elektrisko ierīču darbību, pārvadot elektrisko strāvu no barošanas avota līdz ierīcei. 

Šie kabeļi ir pieejami dažādos izmēros, formās un specifikācijās, atkarībā no to paredzētā lietojuma un prasībām.

Kā izmanto strāvas kabeļus un kādas ir to īpašības:

  • Vadītspēja:

Strāvas kabeļi ir izgatavoti no augstas vadītspējas materiāliem, piemēram, vara vai alumīnija, kas nodrošina efektīvu elektrības pārvadi ar minimāliem zudumiem. Vadu šķērsgriezums var atšķirties, lai atbilstu dažādām strāvas un sprieguma prasībām.

  • Izolācija:

Lai nodrošinātu drošību un aizsargātu lietotājus, strāvas kabeļi ir pārklāti ar izolācijas materiāliem, piemēram, PVC vai gumiju. Šie materiāli aizsargā pret īssavienojumiem, elektriskiem triecieniem un mehāniskiem bojājumiem.

  • Savienotāji:

Strāvas kabeļi bieži vien ir aprīkoti ar dažādiem savienotājiem (kontaktiem), kas ļauj tos pievienot dažādām ierīcēm un barošanas avotiem. Daži no populārākajiem savienotājiem ir IEC C13/C14, C7/C8 un citi standarta spraudņi, kā arī speciāli adapteri dažādām valstu ligzdām.

  • Garums un Elastība:

Kabeļu garums var variēt no dažiem centimetriem līdz vairākiem metriem, atkarībā no vajadzības. Elastīgi kabeļi ir viegli lokāmi un ērti lietojami dažādās situācijās, piemēram, mājās, birojā vai rūpniecības vidē.

  • Jaudas Pārvades Spēja:

Strāvas kabeļiem ir noteikta jaudas pārvades spēja (amperāža), kas nosaka maksimālo strāvas daudzumu, ko kabelis var droši pārvadīt. Pareiza kabeļa izvēle ir svarīga, lai novērstu pārkaršanu un ugunsgrēka risku.