Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
augstums
665
garums
1041
platums
1457
svars
108
Cena
Noliktavas statuss
8
5
7
6
Ražotāji
3599

Bērnu svari

Bērnu svari ir specializētas ierīces, kas paredzētas zīdaiņu un mazu bērnu svara mērīšanai. 

Šie svari ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu precīzu un drošu mērīšanu, ņemot vērā bērnu kustīgumu un jutīgumu. Bērnu svari ir būtiski, lai vecāki un veselības aprūpes speciālisti varētu sekot līdzi bērna svara pieaugumam un attīstībai, kā arī savlaicīgi atklātu jebkādas novirzes no normas.

Kādas ir bērnu svaru priekšrocības:

  • Precizitāte: Bērnu svari ir ļoti precīzi un parasti mēra svaru līdz gramam, kas ir būtiski zīdaiņu izaugsmes un attīstības uzraudzībai.
  • Drošība un komforts: Svariem ir ergonomiskas formas, kas nodrošina bērna komfortu un drošību mērīšanas laikā. Bieži vien svariem ir mīksts, neslīdošs pārklājums vai polsterēta virsma.
  • Stabilitāte: Svari ir konstruēti tā, lai būtu stabili un nodrošinātu precīzus mērījumus pat tad, ja bērns kustas.
  • Funkcijas: Dažiem modeļiem ir papildu funkcijas, piemēram, taras funkcija, kas ļauj atņemt autiņu vai apģērbu svaru, lai iegūtu precīzu ķermeņa svaru. Dažiem svariem ir arī iespēja saglabāt un salīdzināt svara mērījumus laika gaitā.
  • Digitālie un mehāniskie svari: Ir pieejami gan digitālie, gan mehāniskie bērnu svari. Digitālie svari parasti ir vieglāk nolasāmi un bieži piedāvā papildu funkcijas, bet mehāniskie svari var būt vienkāršāki un izturīgāki.
  • Portatīvie modeļi: Daži svari ir viegli un pārnēsājami, kas ļauj tos izmantot dažādās vietās, piemēram, mājās vai ārpus tās.
  • Vecumam piemērotas funkcijas: Ir pieejami arī svari, kas piemēroti dažādiem vecuma posmiem, sākot no zīdaiņiem līdz pat maziem bērniem, piedāvājot regulējamu svaru diapazonu.