Veselīgs ēdiens - bez lieka tauku daudzuma

Veselīgs ēdiens - bez lieka tauku daudzuma
Lasīts: 328 Komentāri: 0

Ātri un ērti pagatavo veselīgu ēdienu

Virtuve ir vieta, kur mēs radām gardus ēdienus un pavadām laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Pareizo rīku ieviešana var ievērojami uzlabot mūsu kulinārijas pieredzi. Mūsdienās ļoti lielu popularitāti ir ieguvuši karstā gaisa fritieri. Tā ir ierīce, kas tiek izmantota, lai gatavotu ēdienu, piemēram, kartupeļus, gaļu, zivis vai ko citu. Šī modernā ierīce ēdiena pagatavošanai izmanto gaisu, kas tiek uzsildīts un cirkulē ap pārtikas produktu, kā rezultātā produkti saglabā garšu līdzīgu tradicionāli ceptai pārtikai, bet neradot tik lielu tauku saturu kā tradicionālā cepeškrāsnī. 

Imagem

Karstā gaisa fritieri - veselīga alternatīva

Berdsen karstā gaisa katli nav tikai ierīce frī kartupeļu cepšanai. Tā ir ierīce, kas var mainīt gatavošanas veidu, ļaujot pagatavot veselīgākus ēdienus, eksperimentēt virtuvē, ietaupīt laiku un naudu un samazināt tīrīšanas grūtības. Garšīgu ēdienu un ērtību cienītājiem, šī virtuves ierīce būs labs ieguldījums, kas sniedz daudz priekšrocību. 

Ar karstā gaisa katlu ir iespējams ne tikai pagatavot gardus ēdienus, bet tas arī ir labs palīglīdzeklis kā ēst veselīgāk un ērtāk gatavot ēdienu. Tradicionālā cepšana var izraisīt pārmērīgu tauku uzņemšanu, kas savukārt ietekmē mūsu veselību. Berdsen beztauku katli ļauj baudīt cepta ēdiena garšu bez liekiem taukiem un kalorijām. Cilvēkiem, kuri rūpējas par savu uzturu un veselību, tas ir lielisks līdzeklis, lai veselīgāk pagatavotu savus iecienītākos ēdienus.

Viena no svarīgākajām īpašībām kādēļ cilvēki ir iecienījuši beztauku katlus ir tā, ka tās ļauj gatavot neizmantojot eļļu. Tradicionālajai cepšanai var būt nepieciešams liels daudzums eļļas, kas mūsu ēdienreizēs nozīmē kalorijas un papildu taukus. Berdsen gaisa katli izmanto karstā gaisa tehnoloģiju, lai panāktu kraukšķīgu garozu un sulīgu ēdiena iekšpusi, neiemērcot to eļļā.

Laika taupīšana

Kurš gan nesapņo par ierīci, kas ļauj ātri pagatavot garšīgu ēdienu. Berdsen beztauku katls piedāvā tieši šādu iespēju. Pateicoties ātrai karstā gaisa sildīšanai un vienmērīgai sadalei, ēdiena gatavošana kļūst par īsu laika posmu. Jums nav ilgi jāgaida līdz cepeškrāsns uzsilst uz lēnas uguns. Jūsu maltītes ir gatavas daudz īsākā laikā.

Ekoloģija

Berdsen beztauku ceptuvju izmantošana nozīmē arī videi draudzīgāka ēdiena gatavošanas veida izmantošanu. Jūs ne tikai ietaupāt eļļu, bet arī samazināt atkritumu daudzumu, jo jums nav jāizlej izlietotā eļļa. Tie ir mazi soļi ilgtspējīgākas virtuves virzienā.

Imagem
Karstā gaisa fritieris

 

Kādiem faktoriem pievērst uzmanību, pirms karstā gaisa katla iegādes

 • ceptuves jauda - tirgū parasti ir ierīces ar jaudu no 800 līdz 2800 W, bet karstā gaisa katliem pietiek ar jaudu no 1000 līdz 1500 W;
 • katla ietilpība - jo lielāka tā ir, jo vairāk varēsim cept vienā reizē – trauka un groza izmērs jāpielāgo mājsaimniecības vajadzībām;
 • materiāls, no kura tiek izgatavots trauks un grozs - tas galvenokārt attiecas uz nepiedegošiem ceptiem izstrādājumiem un vieglu tīrīšanu;
 • karstumizturīgs rokturis;
 • temperatūras kontroles panelis - ir svarīgi spēt kontrolēt katla sildīšanas pakāpi bez nepieciešamības to atvērt, lai netraucētu gatavošanas procesam;
 • gatavošanas taimeris - lai varētu ieprogrammēt laiku, pēc kura ierīce pati izslēgsies.

 

Dažas idejas ēdieniem, kurus var pagatavot, izmantojot šo ierīci

 • Kraukšķīgi kartupeļi: Protams, Berdsen cepeškrāsnis galvenokārt ir pazīstamas ar to, ka lieliski cep kartupeļus. Tomēr jums nav jāaprobežojas tikai ar kartupeļiem – varat pagatavot arī saldos kartupeļus, zivis, ziedkāpostus un citus dārzeņus.
 • Kraukšķīgie vistas spārniņi: Ar Berdsen gaisa ceptuvēm gaļu var pagatavot, neizmantojot eļļu. Tā ir lieliska iespēja bērniem un pieaugušajiem ēst veselīgi un garšīgi jebkuru ēdienu.
 • Zivis: Berdsen gaisa ceptuves ir lieliski piemērotas zivju, garneļu, kalmāru un citu jūras velšu cepšanai, saglabājot to garšu un tekstūru.
 • Cūkgaļas karbonādes: Jūs iegūsiet kraukšķīgu garozu un sulīgu iekšpusi.
 • Dārzeņi: Sagatavojiet gardus dārzeņu ēdienus, piemēram, cukini, baklažāni vai tomāti, u.c.
Imagem
 

 

Pie mums klienti visvairāk ir iecienījuši mūsu piedāvātos Berdsen ražotās ierīces, kas ir lielisks palīgs jebkurā virtuvē - arī Jūsu un Jūsu ģimene būs pateicīga par jauno gatavošanas iekārtu! 

Komentāri

Rakstīt komentāru