Kā uzlabot gaisa kvalitāti mājās

Kā uzlabot gaisa kvalitāti mājās

Lasīts: 66 Komentāri: 0

Mēs arvien vairāk pievēršam uzmanību gaisa kvalitātei, ko elpojam savās mājās. Neatkarīgi no tā, vai mēs dzīvojam lielā pilsētā, kur gaisa piesārņojums ir ikdienišķa parādība, vai laukos, kur mitrums var būt problēma, ir risinājumi, kas palīdzēs mums rūpēties par tīru un veselīgu gaisu iekštelpās.

Iepazīstināsim Jūs ar Berdsen ierīcēm, kas ir ideāli piemērotas lietošanai mājās: Gaisa sausinātāji un gaisa mitrinātāji. 

Šajā rakstā mēs padziļināti apskatīsim šo ierīču sniegtos ieguvumus veselībai, kā arī to uzlabotās funkcijas.

Sausinātājs – cīņa ar lieko mitrumu

Sausinātājs ir nenovērtējama ierīce, īpaši reģionos ar augstu mitruma līmeni. Pārmērīgs mitrums jūsu mājās var izraisīt vairākas problēmas, piemēram, pelējumu, sēnīti, smaku un ēkas strukturālos bojājumus. Berdsen piedāvā sausinātājus, lai palīdzētu jums uzturēt pareizo mitruma līmeni telpās.

Gaisa sausinātāju ieguvumi veselībai

Alerģiju un astmas novēršana: Augsts mitruma līmenis var veicināt putekļu ērcīšu, sēnīšu un pelējuma augšanu, kas ir bieži sastopami alergēni. Sausinātājs palīdz uzturēt mitrumu pareizajā līmenī un uzturēt vidi, kas neveicina šo organismu augšanu, kas var palīdzēt novērst alerģiskas sūdzības.

Uzlabots elpošanas komforts: Mitrs gaiss var apgrūtināt elpošanu, īpaši cilvēkiem ar elpošanas problēmām. Mitruma absorbētāji palīdz uzlabot elpošanas komfortu, noņemot lieko mitrumu no gaisa.

Imagem

Mitrinātājs – mitruma atjaunošana

Atšķirībā no sausinātājiem, mitrinātāji ir lieliski piemēroti lietošanai sausā klimatā vai periodos, kad centrālā apkure var izraisīt pārmērīgu mitruma zudumu telpās.

Gaisa mitrinātāju priekšrocības

Uzlabota ādas veselība: Sauss gaiss var izraisīt sausu ādu un kairinājumu. Mitrinātāji palīdz uzturēt mitrumu pareizajā līmenī, kas palīdz uzlabot ādas stāvokli.

Elpošana: Mitrinātāji var palīdzēt mazināt sausas rīkles, klepus un deguna sastrēgumu simptomus, kas ir īpaši izdevīgi saaukstēšanās un alerģijas periodos.

Koka, tapešu plaisāšanas novēršana: Sauss gaiss var izraisīt arī mēbeļu un iekšējās apdares bojājumus. Mitrinātāji palīdz uzturēt pareizu mitrumu, kas aizsargā pret šīm problēmām.

Imagem

 

Berdsen ierīču papildu funkcijas

Berdsens pārliecinās, ka ierīces ir ne tikai efektīvas, bet arī viegli lietojamas un aprīkotas ar papildu funkcijām, kas uzlabo lietotāja pieredzi. 

Nosauksim dažas no šīm funkcijām:

  • CD displeji un skārienjutīgie vadības paneļi: Berdsen piedāvā ierīces ar intuitīviem vadības paneļiem, kas ļauj viegli pielāgot iestatījumus atbilstoši jūsu vajadzībām.
  • Higrostats: parāda pašreizējo mitruma līmeni telpā un ļauj ierīcei to automātiski pielāgot iepriekš iestatītajam līmenim.
  • Pastāvīga ūdens kanalizācija: jums nav jāuztraucas par ūdens tvertnes iztukšošanu, jo dažas Berdsen ierīces ļauj nepārtraukti novadīt ūdeni.
  • Ventilatora ātruma kontroles iespējas: Jūs varat pielāgot ventilatora ātrumu savām vēlmēm, kas ietekmē ierīces veiktspēju un energoefektivitāti.
  • Daļiņu filtrs: papildus attīra gaisu un tam ir antibakteriāla funkcija.
  • Atkausēšanas funkcija: Ar sausinātājiem atkausēšanas funkcija automātiski palīdz novērst mitruma kondensēšanos uz aukstām virsmām.
  • Tvertnes pārplūdes aizsardzība: Berdsen ierīces ir paredzētas, lai aizsargātu pret kļūmēm, ko izraisa ūdens tvertnes pārpildīšana.
  • Taimeris: ļauj ieprogrammēt ierīci, lai tā darbotos noteiktu laiku, kas palīdz ietaupīt enerģiju.
  • Bērnu bloķēšana: ja šī funkcija ir iespējota, citas pogas kļūst neaktīvas.

ImagemImagem

 

Gaisa kvalitātes ierīces, piemēram, sausinātāji un mitrinātāji no Berdsen, ne tikai nodrošina komfortu un ērtības jūsu mājās, bet arī sniedz labumu veselībai. Tie palīdz novērst alerģijas, astmu, sausu ādu un daudzas citas veselības problēmas, kas saistītas ar gaisa kvalitāti. Turklāt uzlabotās HEPA un antibakteriālās funkcijas un filtri padara šīs ierīces neaizvietojamas. Tāpēc ir vērts apsvērt to iegādi, lai nodrošinātu tīru, veselīgu un ērtu gaisu jūsu mājās sev un savai ģimenei!

Komentāri

Rakstīt komentāru